Verta žinoti

Aktualios naujienos ir informacija apie paskolas bei kreditus.

Autolizingas ir paskola automobiliui – kaip išsirinkti automobilį?

Autolizingas – paslauga, leidžianti Jums vairuoti norimą automobilį nemokant didelės pinigų sumos iš karto. Užtenka įmokėti tik pradinį įnašą (dažniausiai tai yra 10-15% automobilio vertės) ir galite mėgautis dar vienu patenkintu savo poreikiu. Tačiau autolizingas turi ir negatyvią pusę, pavyzdžiui automobilis nebus Jūsų nuosavybė kol nesumokėsite bankui visos jo vertės, tad iš esmės Jūs tampate ne automobilio savininku, bet “nuomininku”. Galima sakyti Jūs neturite savo kapitalo, o kartais, neįvykdžius sutarties sąlygų gali grėsti ir neplanuotos baudos. Tad kaip įsigyti automobilį geriausiomis salygomis?

Skaityti plačiau >>

Kodėl paskolos internetu "šturmuoja" paskolų rinką?

Paskola internetu – ganėtinai “šviežia” paslauga rinkoje, tačiau nuolatos populiarėjanti dėl savo mobilumo, paprastumo ir lankstumo. Visuomenėje vyrauja įvairiausios nuomonės apie šią paslaugą – nuo didžiulio nepasitenkinimo iki vienintelio greito laikinų problemų sprendimo būdo. Paskola internetu pasiekiama beveik kiekvienam asmeniui nuo 18 metų. Žinoma jis turi būti dirbantis ir, dažniausiai, turėti ne mažiau 230 Eur grynųjų pajamų per mėnesį, o iš jų įsipareigojimai nesudarytų daugiau nei 40 procentų visų gaunamų pajamų.

Skaityti plačiau >>

Kodėl žmonės taupo ir kaip sutaupyti pinigų?

Jautrus klausimas “Kaip sutaupyti pinigų?” turbūt kamuoja daugelį mūsų. Norint susitaupyti, plano sudaryti neužteks. Reikės išmokti išleisti mažiau. Išleisti mažiau arba bent jau nedaugiau negu uždirbi – vienas iš pagrindinių asmeninių finansų valdymo principų. Visai nebūtina tiesiog dabar pradėti taupyti,  užtenka pradėti atidžiai sekti kur, kam ir kiek pinigų mes išleidžiame. Šiame straipsnyje peržvelgsime esminius veiksnius ir patarimus padėsiančius atsakingiau pažvelgti į taupymo niuansus.

Skaityti plačiau >>

Greiti kreditai – kaip pasiskolinti teisingai?

1. Sutikite, greiti kreditai neateina, nepriremia prie sienos ir neliepia skolintis.
2. Sutikite, ne visi besiskolinantys asmenys palygina bent 3 ir daugiau kreditų davėjų sąlygas.
3. Sutikite, kai pinigų reikia operatyviai bankai padėti ne visada galės.
4. Sutikite, kad gyvenant atokiai kartais pasiskolinti be kelionės išlaidų ir taupant laiką yra tiesiog pigiau. Ypač tose bendrovėse, kur greiti kreditai, skolinantis pirmą kartą, yra be jokio pabrangimo.
5. Sutikite, kad skolinantis privatumas yra pliusas.

Skaityti plačiau >>

Kreditai internetu – patarimas jums

Neveltui greita paskola tampa vis dažnesniu trumpalaikių sunkumų arba neplanuotų būtinųjų išlaidų sprendimo būdu. Kreditai internetu yra tinkamas sprendimas, kai nėra laiko ilgiems vizitams bankuose ir pinigų prireikia čia ir dabar, neišėjus iš namų. Vyrauja nuomonė, kad greita paskola yra brangus “malonumas”. Taip, neretai greita paskola kainuoja kur kas brangiau nei vartojimo kreditas ar ilgalaikė paskola, tačiau tuo pačiu, kaip ir visose gyvenimo situacijose yra kita medalio pusė.

Skaityti plačiau >>

Norite nepamirštamų atostogų? Kreditas internetu padės!

Kreditai ne vienam žmogui padėjo išpildyti bent mažiausią svajonę. Ir nereikia šios tiesios baidytis. Tai – faktas. O galbūt ta maža svajonė yra kelionė? Dauguma piliečių, suvokdami tai, kad šių laikų pasaulyje vyrauja laisvosios sienos, ir galima keliauti ten, kur iš tiesų norima, pakankamai dažnai pasirenkamos ne lokalios vietovės, o užsienyje esantys miestai.

Skaityti plačiau >>

Paskola automobiliui – puiki proga įsigyti taip trokštamą transporto priemonę?

Paskola automobiliui nėra jokia naujiena. Tačiau individualus automobilis yra niekas kitas, kaip tik asmeninių poreikių atspindys – turime omenyje tai, kad dauguma piliečių su malonumu įsigytų puikiai atrodantį automobilį, jeigu jų finansinė situacija tai leistų, jeigu pastarieji būtų susitaupę ir atsidėję papildomų lėšų ir galėtų sau leisti patenkinti šį poreikį, bet paprasčiausiai neturi galimybės sumokėti visą sumą iškart.

Skaityti plačiau >>

Greitieji kreditai internetu – plonybės ir išvados

Greitieji kreditai internetu jau įsitvirtino savo rinkoje. Dažniausiai matoma ir girdima reklama apie greituosius kreditus, pirmąsias nemokamas paskolas, kai kuriuos žmones nuteikia optimistiškai – jie nieko negalvoję ima paskolas, o pritrūkus lėšų bei išgalių skolą grąžinti turi rimtų nemalonumų. Kitiems – tai didžiulė rizika, kurios jie nė už ką neprisiimtų ant savo pečių. Taigi, kuri nuomonė iš šių yra teisinga?

Skaityti plačiau >>

Paskolos internetu tampa įprastu reiškiniu

Paskolos internetu ir kreditų palyginimo paslauga sėkmingai prigijo mūsų rinkoje. Nepaisant to, kad dar visai neseniai, 2016 metų vasario mėn. pradžioje Lietuvos valdžia pakeitė greitųjų kreditų įstatymus – klientų sumažėjo nežymiai. Ir atsakymo toli ieškoti nereikia.

Skaityti plačiau >>

Paskola internetu – dar patrauklesnė? 2016m. įstatymų pakeitimai, kuriuos atsimena ne kiekvienas

Nuo 2016 metų vasario 1 dienos įsigaliojo nauji greitųjų kreditų išdavimo tvarkos įstatymai. To pasekoje paskola internetu taps kokybiškesne paslauga, nes nuo šiol išdavimo tvarka yra ne tik griežtesnė, tačiau tuo pačiu ir palankesnė mums, vartotojams. Kodėl?

Skaityti plačiau >>

Paskolos internetu – išspręsk savo finansines bėdas

Ištiko bėda? Finansiniai sunkumai užklupo netikėtai? Artėja draugo vestuvės, tačiau dovanai neturite pinigų? Iki atlyginimo liko kelios dienos, bet piniginėje švilpia vėjai?Paskolos internetu gali Jums pasitarnauti nedelsiant. Iš tiesų, turbūt daugelis skaitytojų, matę reklamą internete, apie pirmą nemokamą paskolą, apie palankias sąlygas klientui, reklamą praleidžia pro akis, o mintyse pagalvoja, kad tai tiesiog sukčių apgaulė ir noras įtraukti, mus, žmones, į finansines pinkles, į kurias patekus, išsikapstyti nėra lengva. Bet ar tikrai?

Skaityti plačiau >>

Kaip galite atgauti anstolių išvaržomą turtą? (Paskolų refinansavimas kitaip)

Kintant galimybėms, kai tam tikru gyvenimo periodu išlaidos ima viršyti pajamas, neišvengiamai tenka pasinaudoti refinansavimo, areštuoto turto išpirkimo ir kitomis panašiomis paslaugomis. Šios paslaugos dažniausiai palengvina finansinę naštą ir leidžia skolas padengti ramiai, be streso. Tiems, kurie nežino, kas yra paskolų refinansavimas, pateikiame trumpą apibūdinimą.

Skaityti plačiau >>

3 greitų kreditų populiarumo priežastys

Greiti kreditai jau beveik dešimtmetį yra įprastas finansinis instrumentas Lietuvoje, kurio populiarumas nė kiek nemažėja. Apžvalgininkai išskiria ne vieną priežastį, kuri vienu ar kitu atveju nulemia žmogaus pasirinkimą imti greitą kreditą, o ne naudotis kitais paskolų instrumentais, tačiau šiame straipsnyje norėtume pakalbėti plačiau apie greitų kreditų populiarumą ir išskirti tris esmines populiarumo priežastis.

Skaityti plačiau >>

Paskola automobiliui – praktiški patarimai kaip susikurti geresnes paskolos sąlygas

Automobilis Lietuvoje nelaikoma prabangos prekė. Tai būtinybė. Šalyje, kur viešasis transportas nėra populiarus ir nėra itin išvystytas, į automobilius sėda didžioji dalis populiacijos. Tačiau, finansiškai automobilis dar yra iššūkis ir dažnai įsigyjant net dėvėtą transporto priemonę, imama paskola automobiliui. Jei esate būtent tokioje situacijoje, kuomet renkatės automobilį ir skaičiuojate kokio dydžio paskolos jums reikia, jums pravers šie praktiški patarimai.

Skaityti plačiau >>

Paskola internetu ir atsakingas skolinimasis – ką būtina žinoti?

Paskola internetu gaunama per kelias minutes, daugelis įmonių deklaruoja, jog įvertina paraišką išduoda paskolą per 10-20 minučių. Paskolų sumos įvairios, gražinimo terminai nuo kelių dienų iki kelių mėnesių, sąlygos pakankamai lanksčios. Nemažai susigundo paimti paskolą netgi be ypatingo reikalo, pramogoms. Tačiau paprastesnėmis sąlygomis išduodamos paskolos internetu nereiškia, jog skolinama į kairę ir į dešinę ar skatinamas nežabotas skolinimasis.

Skaityti plačiau >>