Informacija apie kreditus bei paskolas

Aktualios naujienos ir informacija apie paskolas bei kreditus.

Kaip gauti kreditą be užstato?

Pinigai pinigai pinigai... Atrodo, kad ir kaip norisi gyventi be jų, kad ir kaip norisi gyventi susikoncentravus ties moralinėmis vertybėmis, tačiau gyvenimas be finansinio stabilumo yra kur kas sudėtingesnis. Ypač tada, kai finansinės problemos apkrauna galvą. Dažniausiai galvos skausmas būna labai didelis. Galima tik pasidžiaugti, kad šiuo metu yra labai daug vietų, kuriose galima gauti paskolas ir taip bent laikinai išspręsti finansines problemas.

Skaityti plačiau >>

Ilgalaikiai kreditai Lietuvoje: sąlygos, kurias turite žinoti

Jeigu pritrūkote pinigų arba rengiate šventę, norite pirkti mašiną bei prireikė pinigų bet kokiems kitiems poreikiams įgyvendinti – ilgalaikiai greitieji kreditai yra geriausias ir paprasčiausias pasirinkimas galintis padėti tuos poreikius įgyvendinti. Lietuvoje įmonės, kurios teikia kreditus, tikrai labai mėgstamos ir labai plati pasiūla skatina tarpusavio konkurencija. Galiausiai laimi klientas, kadangi jis gali džiaugtis akcijomis ir nuolaidomis, kurios leidžia sutaupyti bei gauti paskolas lankstesnėmis sąlygomis.

Skaityti plačiau >>

Kreditai ir paskolos: kur skolintis, kad neapgautų?

Trūksta pinigų? Liūdna, tačiau galima pasidžiaugti, kad šiuo metu yra viena įmonė, kuri teikia kreditus ir paskolas visiems, kuriems tik reikia pinigų ir kurie nori greitai ir paprastai išspręsti finansines problemas neapkraunant savęs papildomais rūpesčiais. Greiti kreditai visą parą – puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori skolintis ir tuo pačiu gauti tokią paskolą, kuri tenkintų jo, kaip skolintojo, poreikius. Kai įmonių pasirinkimas labai platus – didėja tikimybė, kad kiekvienas asmuo gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. O kad paieškos būtų sistemingesnės ir paprastesnės – nurodome kriterijus, kurie garantuoja, jog rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Skaityti plačiau >>

Paskolos svetimu vardu. Kaip tai įmanoma ir kaip apsisaugoti?

Pritrūkus pinigų - paskolos internetu yra pats greičiausias ir paprasčiausias būdas susitvarkyti su finansinėmis problemoms. Ypač šiuo metu, kai paskolas teikia tiek daug skirtingų įmonių, tad pagal savo poreikius susirasti tai, kas Jums labiausiai tinka – nebus sunku. Mažiausios palūkanos ir labai lankančio sąlygos leis susitvarkyti su savo finansinėmis problemomis greitai ir paprastai.

Skaityti plačiau >>

Kreditai visiems: kaip skolintis atsakingai ir gauti geriausią pasiūlymą?

Paskolos ir kreditai daugeliui žmonių yra tikras išsigelbėjimas. Atrodo, kad gyvenime pinigai tikrai nėra pats svarbiausias dalykas, tačiau kai jų pritrunka – stovėti stabiliai ant žemės tampa labai sunku. Tokiu atveju greiti kreditai visą parą tampa tikru išsigelbėjimu ratu atviroje jūroje. Papildomai galima pasidžiaugti, kad šiuo metu kreditus teikia labai daug įmonių, tad pagal savo poreikius tikrai rasite tą, kurios poreikiai geriausiai atitinka Jūsų. O kad paieškos būtų greitesnės ir pinigai skubiau pasiektų Jūsų piniginę – nurodysime kriterijus, kurie yra esminiai ieškant tinkamiausios įmonės.

Skaityti plačiau >>

Kreditų sąlygos ir kitos smulkmenos. Skolinkitės atsakingai

Pritrūkus pinigų daugelis žmonių griebiasi šiaudo, kad tik laikinos finansinės problemos būtų kuo greičiau pašalintos iš kasdienybės. Tiesa, labai blogai, kai žmonės neturi jokių idėjų iš ko gali skolintis tuomet, kai pinigų reikės. O kai skolos tampa didelės – tokiu atveju pasirenkamas pats pirmas bet  kuris pinigų šaltinis ir neįvertinus pliusų bei minusų skolinamasi iš ten tikintis, kad visi poreikiai bus patenkinti.

Skaityti plačiau >>

Paskolos arba kodėl žmonės skolinasi?

Pritrūkus pinigų - kasdienybė dažniausiai atrodo kur kas sudėtingesnė nei visada. Suprantama, kad niekada niekas negali būti tikras, kada finansinės problemos taps gyvenimo dalimi ir paprasčiausiai teks ieškoti būdų, kurie gali padėti susitvarkyti su skolomis. Galima tik pasidžiaugti, kad šiuo metu paskolas teikia tiek daug įmonių, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka ir jokio skirtumo – kodėl paskola jam yra reikalinga. Paskolos be pajamų, paskolos su užstato, lanksčiomis sąlygomis, skiriantis palūkanoms ir daug kitų, kurios leis negalvoti apie pinigus ir finansines problemas palikti tiems, kurie pasiruošę jomis pasirūpinti.

Skaityti plačiau >>

Atsakingas skolinimasis – sėkmingas grąžinimas

Šiais laikais paskolas teikia labai daug įmonių, tad pagal savo poreikius gana nesunkiai rasite tą variantą, kuris tinka labiausiai. Tiesa, reikia įvertinti ir tai, kad platus įmonių pasirinkimas ne visada didelis pliusas. Kartais tas pasirinkimas labai apsunkina, kadangi žmonėms paprasčiausiai sunku apsispręsti, kurios įmonės paslaugas labiausiai tenkina poreikius ir kuris pasiūlymas ya geriausias. Paskolos be pajamų yra viena galimybė.

Skaityti plačiau >>

Savitarpio skolinimosi platformos – didelis žingsnis į priekį?

Šiuo metu Lietuvoje, kaip ir kitose moderniose šalyse, yra labai daug skirtingų paskolų gavimo būdų. Tai – džiugina, kadangi kiekvienas asmuo gali pasirinkti tokį variantą, kuris jam labiausiai tinka. Nuo bankų, kurie skolina gana konservatyviomis sąlygomis, iki greitųjų kreditų, kurie atveria galimybes skolintis net ir bedarbiams. Naujausias pasirinkimas – platformos, kuriose žmonės skolina pinigus. Taigi, skolinsitės ne iš įmonės, tačiau fizinio asmens, kuris pats nustato palūkanas.

Skaityti plačiau >>

Paskolos bedarbiams: kur pasiskolinti ir kaip nepermokėti?

Pritrūkus pinigų daugelis mūsų jaučiasi tarsi žemė slysta iš po kojų. Paprasčiausiai, kad ir kaip norisi gyventi atsiribojus nuo pinigų, tačiau jie yra labai svarbi gyvenimo dalis ir čia jau nieko nepavyks padaryti – teks ieškoti būdų, kurie gali padėti susitvarkyti su finansinėmis problemomis. Paskolos bendradarbiams kelia dar daugiau išgąsčio nei visiems kitiems, kadangi akivaizdu, kad žmogus neturi pinigų ir tuo pačiu jam prireikia papildomai jų, kad galėtų susitvarkyti su savo problemomis. Galima tik pasidžiaugti, kad ne viena įmonė ištiesia pagalbos ranką, kai jos labiausiai reikia. Žmogui tereikia išdrįsti priimti pagalbą.

Skaityti plačiau >>

Autolizingas ir paskola automobiliui – kaip išsirinkti automobilį?

Autolizingas – paslauga, leidžianti Jums vairuoti norimą automobilį nemokant didelės pinigų sumos iš karto. Užtenka įmokėti tik pradinį įnašą (dažniausiai tai yra 10-15% automobilio vertės) ir galite mėgautis dar vienu patenkintu savo poreikiu. Tačiau autolizingas turi ir negatyvią pusę, pavyzdžiui automobilis nebus Jūsų nuosavybė kol nesumokėsite bankui visos jo vertės, tad iš esmės Jūs tampate ne automobilio savininku, bet “nuomininku”. Galima sakyti Jūs neturite savo kapitalo, o kartais, neįvykdžius sutarties sąlygų gali grėsti ir neplanuotos baudos. Tad kaip įsigyti automobilį geriausiomis salygomis?

Skaityti plačiau >>

Kodėl paskolos internetu "šturmuoja" paskolų rinką?

Paskola internetu – ganėtinai “šviežia” paslauga rinkoje, tačiau nuolatos populiarėjanti dėl savo mobilumo, paprastumo ir lankstumo. Visuomenėje vyrauja įvairiausios nuomonės apie šią paslaugą – nuo didžiulio nepasitenkinimo iki vienintelio greito laikinų problemų sprendimo būdo. Paskola internetu pasiekiama beveik kiekvienam asmeniui nuo 18 metų. Žinoma jis turi būti dirbantis ir, dažniausiai, turėti ne mažiau 230 Eur grynųjų pajamų per mėnesį, o iš jų įsipareigojimai nesudarytų daugiau nei 40 procentų visų gaunamų pajamų.

Skaityti plačiau >>

Kodėl žmonės taupo ir kaip sutaupyti pinigų?

Jautrus klausimas “Kaip sutaupyti pinigų?” turbūt kamuoja daugelį mūsų. Norint susitaupyti, plano sudaryti neužteks. Reikės išmokti išleisti mažiau. Išleisti mažiau arba bent jau nedaugiau negu uždirbi – vienas iš pagrindinių asmeninių finansų valdymo principų. Visai nebūtina tiesiog dabar pradėti taupyti,  užtenka pradėti atidžiai sekti kur, kam ir kiek pinigų mes išleidžiame. Šiame straipsnyje peržvelgsime esminius veiksnius ir patarimus padėsiančius atsakingiau pažvelgti į taupymo niuansus.

Skaityti plačiau >>

Greiti kreditai – kaip pasiskolinti teisingai?

Kodėl visa tai rašome? TODĖL, kad mums rūpi žmonių skolinimosi kultūros vystymas. Norime pabrėžti, kad greiti kreditai yra lygiai tokia pati paslauga kaip ir visos kitos paslaugos esančios rinkoje. Jūs mokate kreditų davėjui pinigus už gautą paslaugą – t.y. Jums paskolintus pinigus, kai savų pakankamai neturėjote. Jei jaučiate, kad kredito bendrovė ne visai atitinka Jūsų lūkesčius arba palūkanos yra gąsdinančios – PALYGINK, mūsų platformą šią galimybę suteikia. Kur kartais tiesiog fiziškai sunku atsiminti kurias bendroves pažiūrėjai, o kurių gal net atradęs dar nesi?

Skaityti plačiau >>

Kreditai internetu – patarimas jums

Neveltui greita paskola tampa vis dažnesniu trumpalaikių sunkumų arba neplanuotų būtinųjų išlaidų sprendimo būdu. Kreditai internetu yra tinkamas sprendimas, kai nėra laiko ilgiems vizitams bankuose ir pinigų prireikia čia ir dabar, neišėjus iš namų. Vyrauja nuomonė, kad greita paskola yra brangus “malonumas”. Taip, neretai greita paskola kainuoja kur kas brangiau nei vartojimo kreditas ar ilgalaikė paskola, tačiau tuo pačiu, kaip ir visose gyvenimo situacijose yra kita medalio pusė.

Skaityti plačiau >>

Norite nepamirštamų atostogų? Kreditas internetu padės!

Kreditai ne vienam žmogui padėjo išpildyti bent mažiausią svajonę. Ir nereikia šios tiesios baidytis. Tai – faktas. O galbūt ta maža svajonė yra kelionė? Dauguma piliečių, suvokdami tai, kad šių laikų pasaulyje vyrauja laisvosios sienos, ir galima keliauti ten, kur iš tiesų norima, pakankamai dažnai pasirenkamos ne lokalios vietovės, o užsienyje esantys miestai.

Skaityti plačiau >>

Paskola automobiliui – puiki proga įsigyti taip trokštamą transporto priemonę?

Paskola automobiliui nėra jokia naujiena. Tačiau individualus automobilis yra niekas kitas, kaip tik asmeninių poreikių atspindys – turime omenyje tai, kad dauguma piliečių su malonumu įsigytų puikiai atrodantį automobilį, jeigu jų finansinė situacija tai leistų, jeigu pastarieji būtų susitaupę ir atsidėję papildomų lėšų ir galėtų sau leisti patenkinti šį poreikį, bet paprasčiausiai neturi galimybės sumokėti visą sumą iškart.

Skaityti plačiau >>

Greitieji kreditai internetu – plonybės ir išvados

Greitieji kreditai internetu jau įsitvirtino savo rinkoje. Dažniausiai matoma ir girdima reklama apie greituosius kreditus, pirmąsias nemokamas paskolas, kai kuriuos žmones nuteikia optimistiškai – jie nieko negalvoję ima paskolas, o pritrūkus lėšų bei išgalių skolą grąžinti turi rimtų nemalonumų. Kitiems – tai didžiulė rizika, kurios jie nė už ką neprisiimtų ant savo pečių. Taigi, kuri nuomonė iš šių yra teisinga?

Skaityti plačiau >>

Paskolos internetu tampa įprastu reiškiniu

Paskolos internetu ir kreditų palyginimo paslauga sėkmingai prigijo mūsų rinkoje. Nepaisant to, kad dar visai neseniai, 2016 metų vasario mėn. pradžioje Lietuvos valdžia pakeitė greitųjų kreditų įstatymus – klientų sumažėjo nežymiai. Ir atsakymo toli ieškoti nereikia.

Skaityti plačiau >>

Paskola internetu – dar patrauklesnė? 2016m. įstatymų pakeitimai, kuriuos atsimena ne kiekvienas

Nuo 2016 metų vasario 1 dienos įsigaliojo nauji greitųjų kreditų išdavimo tvarkos įstatymai. To pasekoje paskola internetu taps kokybiškesne paslauga, nes nuo šiol išdavimo tvarka yra ne tik griežtesnė, tačiau tuo pačiu ir palankesnė mums, vartotojams. Kodėl?

Skaityti plačiau >>

Paskolos internetu – išspręsk savo finansines bėdas

Ištiko bėda? Finansiniai sunkumai užklupo netikėtai? Artėja draugo vestuvės, tačiau dovanai neturite pinigų? Iki atlyginimo liko kelios dienos, bet piniginėje švilpia vėjai?Paskolos internetu gali Jums pasitarnauti nedelsiant. Iš tiesų, turbūt daugelis skaitytojų, matę reklamą internete, apie pirmą nemokamą paskolą, apie palankias sąlygas klientui, reklamą praleidžia pro akis, o mintyse pagalvoja, kad tai tiesiog sukčių apgaulė ir noras įtraukti, mus, žmones, į finansines pinkles, į kurias patekus, išsikapstyti nėra lengva. Bet ar tikrai?

Skaityti plačiau >>

Kaip galite atgauti anstolių išvaržomą turtą? (Paskolų refinansavimas kitaip)

Kintant galimybėms, kai tam tikru gyvenimo periodu išlaidos ima viršyti pajamas, neišvengiamai tenka pasinaudoti refinansavimo, areštuoto turto išpirkimo ir kitomis panašiomis paslaugomis. Šios paslaugos dažniausiai palengvina finansinę naštą ir leidžia skolas padengti ramiai, be streso. Tiems, kurie nežino, kas yra paskolų refinansavimas, pateikiame trumpą apibūdinimą.

Skaityti plačiau >>

3 greitų kreditų populiarumo priežastys

Greiti kreditai jau beveik dešimtmetį yra įprastas finansinis instrumentas Lietuvoje, kurio populiarumas nė kiek nemažėja. Apžvalgininkai išskiria ne vieną priežastį, kuri vienu ar kitu atveju nulemia žmogaus pasirinkimą imti greitą kreditą, o ne naudotis kitais paskolų instrumentais, tačiau šiame straipsnyje norėtume pakalbėti plačiau apie greitų kreditų populiarumą ir išskirti tris esmines populiarumo priežastis.

Skaityti plačiau >>

Paskola automobiliui – praktiški patarimai kaip susikurti geresnes paskolos sąlygas

Automobilis Lietuvoje nelaikoma prabangos prekė. Tai būtinybė. Šalyje, kur viešasis transportas nėra populiarus ir nėra itin išvystytas, į automobilius sėda didžioji dalis populiacijos. Tačiau, finansiškai automobilis dar yra iššūkis ir dažnai įsigyjant net dėvėtą transporto priemonę, imama paskola automobiliui. Jei esate būtent tokioje situacijoje, kuomet renkatės automobilį ir skaičiuojate kokio dydžio paskolos jums reikia, jums pravers šie praktiški patarimai.

Skaityti plačiau >>

Paskola internetu ir atsakingas skolinimasis – ką būtina žinoti?

Paskola internetu gaunama per kelias minutes, daugelis įmonių deklaruoja, jog įvertina paraišką išduoda paskolą per 10-20 minučių. Paskolų sumos įvairios, gražinimo terminai nuo kelių dienų iki kelių mėnesių, sąlygos pakankamai lanksčios. Nemažai susigundo paimti paskolą netgi be ypatingo reikalo, pramogoms. Tačiau paprastesnėmis sąlygomis išduodamos paskolos internetu nereiškia, jog skolinama į kairę ir į dešinę ar skatinamas nežabotas skolinimasis.

Skaityti plačiau >>