Paskolos bedarbiams: kur pasiskolinti ir kaip nepermokėti?

Pritrūkus pinigų daugelis mūsų jaučiasi tarsi žemė slysta iš po kojų. Paprasčiausiai, kad ir kaip norisi gyventi atsiribojus nuo pinigų, tačiau jie yra labai svarbi gyvenimo dalis ir čia jau nieko nepavyks padaryti – teks ieškoti būdų, kurie gali padėti susitvarkyti su finansinėmis problemomis. Paskolos bendradarbiams kelia dar daugiau išgąsčio nei visiems kitiems, kadangi akivaizdu, kad žmogus neturi pinigų ir tuo pačiu jam prireikia papildomai jų, kad galėtų susitvarkyti su savo problemomis. Galima tik pasidžiaugti, kad ne viena įmonė ištiesia pagalbos ranką, kai jos labiausiai reikia. Žmogui tereikia išdrįsti priimti pagalbą.

BANKAS. Anksčiau dažniausiai pasirenkama skolinimosi vieta buvo bankas, kuris dažniausiai orientuojasi į dideles paskolas. Kadangi šiuo metu egzistuoja kur kas daugiau įvairiausių skolinimosi alternatyvų – bankai nebėra karaliaujančios institucijos. Tiesa, jos vis dar skolina mažiausiomis palūkanoms, tačiau reikia praeiti labai daug ir labai didelių žingsnių, kol galiausiai pavyksta gauti tokią paskolą, kokios labiausiai reikia. Juolab, banke dažniausiai skolinamos gana didelės pinigų sumos, tad tai toli gražu ne visiems tinkamas pasiūlymas.

GREITŲJŲ KREDITŲ ĮMONĖS. Greitukai skolinami beveik visiems, kuriems tik reikia pinigų. Paskolos bedarbiams ypač mėgstamos, tačiau tokiu atveju asmuo turi palikti užstatą. Visgi, kai daugiau pasirinkimo galimybių nėra – ir ši atrodo labai patraukli. Juolab, labai daug įmonių teikia paskolas, tad pagal savo poreikius tikrai rasite tą variantą, kuris Jums labiausiai tinka. Svarbiausia drąsiai lyginti kuo daugiau variantų ir derinti smulkmenas, kadangi dažniausiai tos smulkmenos ir nulemia, kuris variantas labiausiai tinka.

SKOLINKITĖS IŠ ŽMONIŲ. Dar viena galimybė gauti paskolas – skolintis iš fizinių asmenų. Šiuo metu šio tipo skolinimosi galimybės yra labai atviros ir prieinamos visiems, kuriam reikia pinigų. Kadangi skolina žmonės, o ne įmonės – tai garantuoja, kad kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai tinka. Net ir tokiu atveju, jeigu reikalingos labai lanksčios sąlygos. Galiausiai, susirasti su fiziniu asmeniu yra kur kas paprasčiau nei su žmogumi, tad tikrai rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

PAŽĮSTAMI. Anksčiau karaliavęs skolinimosi iš pažįstamų būdas šiuo metu yra bene pats nepopuliariausias. Tačiau kai niekas kitas neskolina – tenka tenkintis juo. Tiesa, toli gražu ne visi pasižįstami ne tik kad nori paskolinti, tačiau tuo pačiu ir gali, kadangi didesnės paskolos labai sumažina galimybių ratą. Taigi, skolintis iš kitų tampa kur kas geriau, kadangi tokiu atveju neteks rizikuoti draugyste. Kai reikia pinigų – galimybių juos gauti yra labai daug. Svarbiausia atsakingai skolintis. Rinktis ne tik vietą iš kurios skolinsitės, tačiau ir kuo detaliau perskaityti visas sąlygas, kurios garantuoja, kad rasite tai, kas Jums labiausiai tinka ir kas leis būti ramiu, kad paskola gaunama ne tik greitai, tačiau ir jos grąžinimas bus labai paprastas.

paskolos bedarbiams
įvertinimas 4.6 / 5 (17 balsų)
<< atgal