Kreditai ir paskolos: kur skolintis, kad neapgautų?

Trūksta pinigų? Liūdna, tačiau galima pasidžiaugti, kad šiuo metu yra viena įmonė, kuri teikia kreditus ir paskolas visiems, kuriems tik reikia pinigų ir kurie nori greitai ir paprastai išspręsti finansines problemas neapkraunant savęs papildomais rūpesčiais. Greiti kreditai visą parą – puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori skolintis ir tuo pačiu gauti tokią paskolą, kuri tenkintų jo, kaip skolintojo, poreikius. Kai įmonių pasirinkimas labai platus – didėja tikimybė, kad kiekvienas asmuo gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka. O kad paieškos būtų sistemingesnės ir paprastesnės – nurodome kriterijus, kurie garantuoja, jog rasite tai, kas Jums labiausiai tinka.

PASKOLŲ PALŪKANOS. Bene pats svarbiausias kriterijus, kurį reikia įvertinti – paskolų palūkanos, kurios dažniausiai ir atbaido nuo skolinimosi. Tiesa, pradėję ieškoti ir peržiūrėję galimybes pamatysite, kad palūkanų dydžiai labai skirtingi. Nuo pačių pigiausių paskolų iki gana brangių, kurios tikrai neskatina skolintis. Tiesa, didesnės palūkanos gali reikšti lankstesnes sąlygas ir atvirkščiai, tad vertinami kainas žiūrėkite kiek globaliau ir vertinkite daugiau aspektų.

SĄLYGOS. Kitas dalykas, kurį reikia įvertinti labai atidžiai – sąlygos. Dažniausiai kreditus teikiančios įmonės turi internetinius puslapius, kur galima skaityti sąlygas ir detaliai jas analizuoti. Laiko daug ir viskas labai konkretu. Jeigu iškilo daugiau papildomų klausimų – būtinai kreipkitės tiesiogiai į konsultantus, kurių darbas yra atsakyti į visus klausimus bei padėti tinkamai pasirinkti ir apsispręsti dėl paskolos.

ATSILIEPIMAI. Žinoma, skaityti kitų žmonių paliktus komentarus ne visada tikslinga, kadangi kartais net ir gana gerai suteiktos paslaugos gali būt įvertinamos prastai. Paprasčiausiai vieni žmonės yra reiklesni, kai tuo tarpu kiti kur kas lankstesni ir kur kas geriau vertina net ir tokias paslaugas, kurios nebuvo itin profesionalios. Visgi, kitų žmonių palikti komentarai tikrai padės susidaryti preliminarią nuomonę ko galima tikėtis. Skaitykite įvairiausius forumus, kur info labai daug ir kur ji leis susidaryti nuomonę – ko galima tikėtis.

PASKOLŲ DYDŽIAIGreiti kreditai visą parą skiriasi ir savo dydžiais. Kol vienos įmonės teikia mažesnes paskolas, tuo tarpu kitos orientuojasi į labai dideles pinigų sumas. Priklausomai nuo to kiek reikia Jums – rekomenduojame ir rinktis atitinkamą įmonę. Tai rodo, kad jis specializuojasi konkrečių paskolų teikime.

UŽSTATO GALIMYBĖS. Vienos paskolos yra suteikiamos tik tokiu atveju, kai žmogus palieka užstatą. Kitu atveju paskolos suteikiamos be užtat. Dažniausiai skiriantis užstato galimybėmis tuo pačiu skiriasi ir sąlygos. Štai asmuo, kuris skolinasi be užstato, dažniausiai turi būt dirbantis ir gauti pastovias pajamas. Tuo tarpu asmuo, kuris skolinasi su užstatu – gali būti ir bedarbis. Taigi, viską reikia vertinti plačiau, kad pavyktų užsitikrinti kokybę.

PASKOLOS TIPAS. Paskolos gali būti ilgalaikės ir orientuotos į didesnes sumas ir tuo pačiu jos gali būti trumpalaikės ir orientuotos į nedideles pinigų sumas, kurios dažniausiai skirtos laikinoms problemoms panaikinti.

NEMOKAMA PASKOLA. Dar vienas aspektas, kurį labai rekomenduojame įvertinti  - nemokamos paskolos. Tiesa, nemokamos paskolos suteikiamos tik skolinantis pirmą kartą toli gražu ne visos įmonės suteikia tokias galimybes, tad skolinkitės atsakingai ir įvertinkite savo poreikius. Galbūt pirma paskola nemokama, tačiau paskolos sąlygos kelia kažkokių nesklandumų, kurie apsunkina paskolas?

Greiti kreditai visą parą – visiems, kurie nori, jog finansinės problemos neapkrautų galvos. Svarbiausia skolintis atsakingai, kadangi tik galimybių įvertinimas galiausiai vainikuojamas tinkama paskola.

nemokama paskola greiti kreditai žemos palūkanos
įvertinimas 4.6 / 5 (17 balsų)
<< atgal