Autolizingas ir paskola automobiliui – kaip išsirinkti automobilį?

Autolizingas – paslauga, leidžianti Jums vairuoti norimą automobilį nemokant didelės pinigų sumos iš karto. Užtenka įmokėti tik pradinį įnašą (dažniausiai tai yra 10-15% automobilio vertės) ir galite mėgautis dar vienu patenkintu savo poreikiu. Tačiau autolizingas turi ir negatyvią pusę, pavyzdžiui automobilis nebus Jūsų nuosavybė kol nesumokėsite bankui visos jo vertės, tad iš esmės Jūs tampate ne automobilio savininku, bet “nuomininku”. Galima sakyti Jūs neturite savo kapitalo, o kartais, neįvykdžius sutarties sąlygų gali grėsti ir neplanuotos baudos. Tad kaip įsigyti automobilį geriausiomis salygomis?

 • Kokio tipo automobilio Jūs norite? 
  Arba kitaip – kam konkrečiai automobilis Jums bus reikalingas? Pagal tai nuspręsite koks bus kėbulo tipas (kabrioletas, sedanas, visureigis arba kt.).

 • Susirašykite norimus automobilių modelius.
  Nepamirškite pasižymėti ir jų kainas. Visus automobilius kurie viršija Jūsų planuojamą biudžetą išbraukite (apsvarstykite ir kokios specifikacijos yra būtiniausios: mažos kuro sąnaudos, didelis patikimumas, užtikrintas saugumas, funkcionalumas ir kt.).

 • Test draivas!” 
  (Red. past. – Bandomasis važiavimas ). Užsirašykite į bandomuosius važiavimus su sąraše likusiais automobiliais. Labiausiai siūlome atkreipti dėmesį į: komfortą, matomuma, stabdymą, vairavimo ergonomiką, vidaus triukšmą ir automobilio pakabos “darbą”.

 • Paklauskite apie saugumą.
  Per savo bandomajį važiavimą paklauskite pardavėjo ar transporto priemonė yra su stabdžių antiblokavimo sistema (ABS), elektronine stabilumo sistema (ESC) ir šoninėmis oro pagalvėmis. Tai yra labai vertingi saugumo užtikrinimo veiksniai.

 • Palyginkite autolizingo pasiūlymus. 
  Kai grįšite namo iš pardavėjo, palyginkite automobilių kainas ir nuspręskite kiek galite sau leisti mokėti kas mėnesį.

 • Pirmiausia kalbėkite apie kainą. 
  Kai būsite pasiruošę grįžti pas pardavėją ir patvirtinti užsakymą pirma tema apie ką turite kalbėti – KAINA.  Neskubėkite pranešti pardavėjui, kad jau perkate automobilį – derėkitės, nebijokite, niekas per galvą neduos jei paklausite.  Dauguma žmonių nepagalvoja, kad mėnesinė įmoka bus grindžiama galutine sutarta kaina.

 • Orientuokitės į kuo didesnį pradinį įnašą.
  Kuo didesnis tavo pradinis inašas – tuo mažesnė bus jūsų mėnesinė įmoka. Be abejonės būtinai įsitikinkite, kad galėsite atlikti mokėjimus laiku. Šiuo metu patrauklius pasiūlymus įsigyti automobilį siūlo MOGO lizingas.
paskola automobiliui autolizingas kreditas automobiliui
įvertinimas 4.6 / 5 (17 balsų)
<< atgal