Paskola internetu ir atsakingas skolinimasis – ką būtina žinoti?

Paskola internetu gaunama per kelias minutes, daugelis įmonių deklaruoja, jog įvertina paraišką išduoda paskolą per 10-20 minučių. Paskolų sumos įvairios, gražinimo terminai nuo kelių dienų iki kelių mėnesių, sąlygos pakankamai lanksčios. Nemažai susigundo paimti paskolą netgi be ypatingo reikalo, pramogoms. Tačiau paprastesnėmis sąlygomis išduodamos paskolos internetu nereiškia, jog skolinama į kairę ir į dešinę ar skatinamas nežabotas skolinimasis.

Priešingai, dedama daug pastangų siekiant įtvirtinti atsakingą skolinimasi. Tad trumpai aptarsime ką būtina žinoti imant paskolą internetu, į ką būtina atkreipti dėmesį ir kokių klaidų nedaryti.

Paskola internetu tokia pat atsakinga kaip iš banko

Psichologiškai lengviau paimti paskolą internetu, nei iš banko. Apie banko paskolą daug galvojama, svarstoma, tai laikoma rimtu įsipareigojimu, nesvarbu ar reikia vos kelių tūkstančių remontui ar automobiliui ar gerokai didesnės sumos būstui įsigyti. Tuo tarpu paskola internetu imama smulkesnėms išlaidoms, suma gerokai mažesnė, sąlygos paprastos, todėl daugelis daro klaidą nesvarstydami ir neapgalvodami paskolos ėmimo. Toks lengvabūdiškumas lemia gerokai didesnes pasiskolinamas sumas, nei reikia iš tikro, paskola imama impulsyviai daiktų ar paslaugų pirkimui, kurių galbūt net nebūtų reikėję, jei būtų pagalvota bent kelias minutes prieš pateikiant paraišką.

Lankstus gražinimas nereiškia galimybės ignoruoti priminimus

Paskolų teikimo įmonės suteikia pakankamai lanksčias paskolos gražinimo sąlygas. Teikiant paraišką galima pasirinkti ar gražinama po kažkokio termino, ar gražinama palaipsniui išdalinant sumą į kelis mokėjimus. Suteikiama galimybė prasitęsti gražinimo terminą, jei nėra galimybės gražinti visos sumos suėjus terminui. Taigi, sistema pakankamai lanksti. Deja, dažnai daroma klaida, jog net ir tokią lanksčią sistemą siekiama pergudrauti ir paskolos gražinimo įmokos gražinamos vėluojant, ignoruojant priminimus ir net ignoruojant konsultantų skambučius. Jei iškyla sunkumų gražinti paskolą, tereikia kalbėtis su paskolos internetu įmone – kartu geranoriškai galite pakeisti sąlygas, refinansuoti ar atidėti mokėjimą tol, kol finansinė situacija leis visiškai atsiskaityti.

Paskolos gražinimas laiku garantuoja gerą kredito istoriją

Kaip jau paminėta, turint sunkumų gražinti paskolą, reikia tartis ir derintis su paskolos teikėju, kitaip vėlavimai, pradelsimas, delspinigiai ir baudos gali atsispindėti kredito istorijoje. Lengvai gaunama paskola internetu sukuria iliuziją, jog viskas aplinkui taip paprasta ar net „nerimta“. Deja, susikūrus problemą, pasižymėjus, kaip nepatikimam skolininkui, vėliau kyla sunkumų siekiant didesnių finansinių paslaugų, pavyzdžiui, vartojimo kredito, būsto paskolos. Štai todėl reikia atsakingai skolintis, nepriklausomai nuo paskolos dydžio.

paskolos internetu internetas atsakingas skolinimasis vartojimo kreditas būsto paskola
įvertinimas 4.6 / 5 (17 balsų)
<< atgal