Kodėl paskolos internetu "šturmuoja" paskolų rinką?

Paskola internetu – ganėtinai “šviežia” paslauga rinkoje, tačiau nuolatos populiarėjanti dėl savo mobilumo, paprastumo ir lankstumo. Visuomenėje vyrauja įvairiausios nuomonės apie šią paslaugą – nuo didžiulio nepasitenkinimo iki vienintelio greito laikinų problemų sprendimo būdo. Paskola internetu pasiekiama beveik kiekvienam asmeniui nuo 18 metų. Žinoma jis turi būti dirbantis ir, dažniausiai, turėti ne mažiau 230 Eur grynųjų pajamų per mėnesį, o iš jų įsipareigojimai nesudarytų daugiau nei 40 procentų visų gaunamų pajamų.

Ką turėčiau žinoti planuodamas teikti paraišką paskolai internetu gauti?

Visuomet planuojant naudotis kredito bendrovių teikiamomis paslaugomis verta žinoti, jog paskola internetu yra itin rimtas įsipareigojimas, tad įsitikinkite, jog “nešoksite aukščiau bambos” ir neimsite tokios sumos, kurios neturėsite galimybės gražinti. Visuomet būtina įvertinti savo finansines galimybes. Didžiojoje dalyje kredito bendrovių pinigai internetu išduodami per 15 minučių po registracijos mokesčio pervedimo (jis dažniausiai būna laikomas Jūsų turimos sąskaitos autentiškumo įrodymas ir siekia 0,01 eur). Primename, kad asmenys turi būti ne jaunesni nei 18 metų amžiaus ir dirbantys. Kiekvienu atveju visuomet rekomenduotina kreiptis tiesiai į kreditų davėjus, kadangi bendrovės visuomet pasirengusios įvertinti kiekvieną atvejį individualiai.

Ar imdamas kreditą internetu galiu gauti paskolą grynais?

Taip. Tai įmanoma. Mūsų svetainėje viena iš bendrovių teikia ir tokią paslaugą, kai pinigus grynaisiais galite gauti MAXIMA infoposte arba PAYPOST skyriuose, kurių yra begalė visoje Lietuvoje. Tai visuomet naudinga ir patogu jei turite ribotą pasiekiamumą prie interneto arba neturite banko sąskaitos. Svetainėje ieškokite  "Šalia namų" skyrelio ir spauskite "Pasirinkti artimiausią" (kaip parodyta paveikslėlyje žemiau). Į svetainę pateksite paspaudę ČIA.

Kaip pasirinkti bendrovę kurioje teikiami pinigai internetu?

Tam esame mes. Pinigas.lt – Jūsų trumpalaikių problemų sprendimo būdas. Pateikiame patikimiausias ir populiariausias kreditų bendroves Lietuvoje. Rask geriausią pasiūlymą sau. Patogu, greita ir paprasta!
Iškilus klausimams kviečiame paskaityti skyrelį DUK.

kreditas internetu kreditai paskolos paskola internetu vartojimo paskola pasiskolinti internetu greita paskola
įvertinimas 4.6 / 5 (17 balsų)
<< atgal