Paskolos svetimu vardu. Kaip tai įmanoma ir kaip apsisaugoti?

Pritrūkus pinigų - paskolos internetu yra pats greičiausias ir paprasčiausias būdas susitvarkyti su finansinėmis problemoms. Ypač šiuo metu, kai paskolas teikia tiek daug skirtingų įmonių, tad pagal savo poreikius susirasti tai, kas Jums labiausiai tinka – nebus sunku. Mažiausios palūkanos ir labai lankančio sąlygos leis susitvarkyti su savo finansinėmis problemomis greitai ir paprastai.

Tiesa, kaip ir kitos populiarios paslaugos, taip ir paskolos labai dažnai apkraunamos įvairiausiais mitais, kurie kartais trukdo žmonėms pamatyti, kad konkreti paslauga yra geras ir labai rekomenduojamas pasirinkimas. Vienas iš tokių labai dažnai akcentuojamų mitų yra tai, kad kiekvienas gali kito vardu paimti kreditus, kurie vėliau dažniausiai tampa antstolio kasdienybės dalimi ir vis labiau augančios palūkanos dažniausiai gąsdina. Tiesa, reikia nepamiršti to, kad mažiausios palūkanos dažniausiai būna apipintos pačiais įvairiausiais mitais, tad šiuo atveju poreikių dėliojimas ir įvertinimas galiausiai gali garantuoti, kad paskola tikrai nebus palaikoma kito žmogaus.

Reikia įvertinti tai, kad šiuo metu paskolas teikiančios įmonės yra labai griežtai apribotos ir saugomos. Atsiranda vis daugiau naujų įstatymų, kurie riboja tokio tipo įmonių veiklą ir pasiskolinti tampa kur kas sudėtingiau. Tiesa, taip stengiamasi paskatinti žmones skolintis labai atsakingai ir tik įvertinus, ar paskola jiems tikrai reikalinga ir ar jie bus pajėgus tuos pinigus grąžinti. Lygiai taip pat, pasunkėjus galimybėms pasiimti, visiškai išnyko viso klišės, kurios galėjo kelti nesklandumų skolinantis kito žmogaus vardu. Šiuo metu kreditus teikianti įmonė gali net netinkamus duomenis perduoti teisėsaugai. Ypač tokiu atveju, jeigu konkretus skolininkas nori gauti pinigus svetimu vardu arba pinigai turi būti pervedami į kito asmens sąskaitą. Žinoma, tokiu atvejų pasitaiko, tačiau tuomet dažniausiai reikalingas notaro patvirtinimas, kad abi pusės žino ką daro.

Bet kuriuo atveju, šiuo metu skolintis yra paprasta kaip niekada ir kiekvienas, kuris nori pasiskolinti gali būti tikras, kad jam pavyks gauti tiek ir tokiomis sąlygomis, kurios jam labiausiai tinka.

Galimybės atviros, tereikia jomis tinkamai pasinaudoti.

paskolos kaip apsisaugoti
įvertinimas 4.6 / 5 (17 balsų)
<< atgal