Kaip galite atgauti anstolių išvaržomą turtą? (Paskolų refinansavimas kitaip)

Kintant galimybėms, kai tam tikru gyvenimo periodu išlaidos ima viršyti pajamas, neišvengiamai tenka pasinaudoti refinansavimo, areštuoto turto išpirkimo ir kitomis panašiomis paslaugomis. Šios paslaugos dažniausiai palengvina finansinę naštą ir leidžia skolas padengti ramiai, be streso. Tiems, kurie nežino, kas yra paskolų refinansavimas, pateikiame trumpą apibūdinimą.

Refinansavimas – tai procesas kreditus ar paskolas perkeliant kitam bankui, drauge prisiimančiam ir finansinius jūsų įsipareigojimus. Dažniausiai ši operacija pasirenkama norint geresnių paskolos sąlygų ar didinant paskolos sumą.

Panašias alternatyvaus skolinimo paslaugas teikia ir nuo 2012-ųjų rinkoje veikianti „First Finance“. Įmonė specializuojasi teikiant paslaugą, kai asmuo, kurio skolas išieško anstolis gali jį susigrąžinti. Šis paslaugos teikėjas padės išpirkti areštuotą ar varžytinėse parduodamą turtą, sutvarkys visus būtinus dokumentus ir tiesiog leis atsikvėpti nuo slegiančios finansinės naštos.

Kokiu principu viskas veikia?

Jei esate susidūrę su finansinėmis problemomis ir praradote įkeistą turtą, jis gali būti parduotas pasiūlytam klientui. Šiame procese dalyvauja antstolis, kurio viena iš funkcijų – skolininkui pranešti, jog jo turtas pagal įstatymuose numatytą tvarką išieškomas ir bus parduodamas varžytinėse. 

Į „First Finance“ gali kreiptis iš antstolio pranešimo apie išieškomą turtą sulaukę asmenys. Iki turto pardavimo varžytinėse, net jei varžytinės jau paskelbtos, turto savininkas gali kreiptis į „First Finance“ prašydamas išpirkti areštuotą turtą. Netrukus po to paslaugos teikėjas, įvertinęs skolininko finansines galimybes, pateikia pasiūlymą. Pasirašius sutartį „First Finance“ perperka suvaržytą, areštuotą ar jau išvaržomą turtą, o asmuo, kuriam prireikė paslaugos, gali mokėti dalimis ir savo turtą išsipirkti per numatytą sutartyje laikotarpį.

Prieš paskelbdami varžytines bankroto administratoriai, antstoliai įvertina turtą. Šie dokumentai tinka ir „First Finance“: sutaupoma ir laiko, ir pinigų, nes nebereikia papildomo profesionalaus turto vertinimo. Tai paspartina sutarties procesą bei areštuoto turto įsigijimą. Paslaugos privalumais dalijasi „First Finance“ direktorė Irma Dementavičienė: „First Finance” siūloma turto išpirkimo iš varžytinių paslauga jau sulaukė didžiulio susidomėjimo. Areštuoto turto savininkai, susidūrę su šia problema, patiria stresą dėl galimo visos šeimos iškraustymo iš buto. Turto išpirkimas iš varžytinių leidžia išlaikyti savo turtą, susidėlioti lankstų ir patogų mokėjimo grafiką bei ateityje, pagerėjus finansinei padėčiai, refinansuotis turto išpirkimą su banko paskola.“

Parduoti areštuotą turtą gali būti sunkiau, nei tikėjotės

Atkreipkite dėmesį, kad areštuoto buto (žinoma, ir kito kilnojamo bei nekilnojamojo turto) parduoti negalėsite tol, kol negrąžinsite skolos arba kol antstolis neleis turto parduoti. Todėl turėsite ieškoti būdų, kaip likviduoti skolą, arba rasti pirkėją, sutiksiantį padengti jūsų įsiskolinimus. Būtent šiuo patikimu pirkėju gali tapti „First Finance“!

Daugelis žmonių svarsto alternatyvą parduoti butą ir grąžinti skolas. Tačiau dažniausiai turtą labai sunku parduoti dėl dviejų paprastų priežasčių. Pirma, susiduriama su biurokratiniais sunkumais ir sistemine rizika, kad turto parduoti nepavyks. Antra, į areštuotą turtą bijodami apgaulės ir netekti savo pinigų labai skeptiškai žiūri pirkėjai, todėl areštuoto turto pardavimo galimybės sumažėja net kelis kartus. Taigi „First Finance“ siūlo rinktis geresnį ir lengvesnį kelią, padėsiantį išsaugoti savo turtą.

Paraišką paskolai arba turo išpirkimui itin lanksčiomis sąlygomis galite užpildyti ČIA .

 

paskolų refinasavimas turto apsauga anstolių išvaržomas turtas patarimai first finance
įvertinimas 4.6 / 5 (17 balsų)
<< atgal