3 greitų kreditų populiarumo priežastys

Greiti kreditai jau beveik dešimtmetį yra įprastas finansinis instrumentas Lietuvoje, kurio populiarumas nė kiek nemažėja. Apžvalgininkai išskiria ne vieną priežastį, kuri vienu ar kitu atveju nulemia žmogaus pasirinkimą imti greitą kreditą, o ne naudotis kitais paskolų instrumentais, tačiau šiame straipsnyje norėtume pakalbėti plačiau apie greitų kreditų populiarumą ir išskirti tris esmines populiarumo priežastis.

Greiti kreditai

Vien pavadinimas sako, jog kreditą gausi itin greitai. Per kelias minutes nuo paraiškos užpildymo, kas trunka taip pat tik kelias minutes, pinigai jau įplaukia į sąskaitą. Taigi, bet kada prireikus pinigų, galima tikėtis jų gauti. Ir tai nėra tiesiog „mandrumas“ papildyti piniginę prabangos prekei įsigyti, apklausos rodo, jog žmonės renkasi greituosius kreditus ištikus nelaimei, susirgus ar esant kitai situacijai, kuri reikalauja greitos, vienkartinės finansinės injekcijos. Deja, bankai kol kas negali pasiūlyti tokio greičio, todėl greitųjų kreditų įmonės šiuo klausimu pirmauja.

Lankstumas

Kuomet imi kreditą, galvoji kam jo reikia, kuriam laikui jo reikia, per kiek finansinė situacija atsistatys ir galėsi gražinti visą kreditą. Daug kintamųjų, tačiau kiekvienai situacijai galima rasti geriausią sprendimą ir kredito pasiūlymą. Greiti kreditai yra pakankamai lankstūs, paraiškos pateikimo metu galima pasirinkti paskolos gražinimo terminą, paskolos atidėjimo laikotarpį, kokiu principu bus gražinama – dalimis ar visa suma. Taigi, kiekvienas imantis kreditą turi platų pasirinkimą.

Akcijos ir lojalumas

Didelė greitų kredito įmonių konkurencija tik į naudą klientams. Tereikia apsižvalgyti aplinkui ir rasti naudingus pasiūlymus. Pravartu peržiūrėti kreditų palyginimo portalus, kuriuose lyginamos esminės sąlygos, palūkanų normos ir gražinimo terminai. Taip pat pravartu peržiūrėti specialius pasiūlymus lojaliems klientams. Siekdamos išlaikyti klientą, t.y. tikėdamosi, jog prireikus jis vėl kreipsis į tą pačią kredito bendrovę, šios siūlo išskirtines sąlygas. Imantiems pirmą kartą taip pat neverta nusiminti, daugelis siūlo pirmą kreditą imti be palūkanų, t.y. kaip populiariai rašoma – nemokamai. Paimi kreditą, pasinaudoji, o jokių palūkanų mokėti nereikia. Argi ne puiku?

Šios trys priežastys lemia, jog greiti kreditai yra populiarūs. Tuo pačiu tai ir esminiai skirtumai skiriantys greituosius kreditus nuo bankų teikiamų paskolų. Visgi, nepaisant privalumų, trukumų ar savybių – svarbiausia, skolintis atsakingai.

greiti kreditai greitas kreditas greitieji kreditai greita paskola mini kreditas momentinė paskola kreditai paskolos
įvertinimas 4.6 / 5 (17 balsų)
<< atgal