Greitieji kreditai internetu – plonybės ir išvados

Greitieji kreditai internetu jau įsitvirtino savo rinkoje. Dažniausiai matoma ir girdima reklama apie greituosius kreditus, pirmąsias nemokamas paskolas, kai kuriuos žmones nuteikia optimistiškai – jie nieko negalvoję ima paskolas, o pritrūkus lėšų bei išgalių skolą grąžinti turi rimtų nemalonumų. Kitiems – tai didžiulė rizika, kurios jie nė už ką neprisiimtų ant savo pečių. Taigi, kuri nuomonė iš šių yra teisinga?

Greitieji kreditai internetu gali padėti žmonėms, mokantiems kritiškai vertinti savo finansinį pajėgumą, žinantiems kokių veiksmų imtųsi, pristigę pinigų. Remdamasis įvairia nuomone, turėdamas savo, ir žinodamas tikrąsias kreditų teikimo bendrovių sąlygas, noriu šiandien Jums papasakoti kaip iš tiesų veikia greitieji kreditai.

Pradėkime aptardami patį svarbiausią faktorių klientams – riziką. Sutinku, kad ši finansų sfera rizikos turi, tačiau, kaip jau minėjau, tinkamai vertinant savo finansines galimybes bei apskaičiuosite ne tik kaip grąžinsite skolą, bet ir numatysite ką darytumėt įkritus į neplanuotą finansinę duobę, tokiu atveju, rizika yra išties maža, o greitųjų kreditų pagalba – išties pasitarnaujanti.

Greitos paskolos suteikiamos kone kiekvienam dirbančiam pilnamečiui Lietuvos Respublikos piliečiui, o dauguma iš jų paskolas ima neapskaičiavę savo galimybių, nepasvėrę rizikos faktoriaus, tuomet juos ištinka neapgalvoti nemalonumai. Pirmiausia, neturint galimybės grąžinti skolą, kreditorius Jums pradeda skaičiuoti vėlavimo palūkanas, taigi Jūsų skola auga kasdien, vėliau, toliau nepaisant sutarties sąlygų, Jūsų sutartis yra nutraukiama vienašališkai, o skolos išieškojimas perduodamas atitinkamai bendrovei. Pažymėtina tai, kad vėliau teks dengti ir skolos išieškojimo išlaidas.

Greitieji kreditai internetu yra suteikiami tik Lietuvos Respublikos piliečiams, manau tai nestebina, kadangi užsienio piliečių mokestinė sistema yra kitokia ir nesusieta su mūsiške. Pilietis, norintis gauti kreditą negali turėti jokių kitų įsiskolinimų valstybei, bankams, kitoms kreditų teikimo bendrovėms. Sekantis reikalavimas, turėti pastovias pajamas, būti oficialiai dirbančiu asmeniu, tačiau šį kriterijų kelia ne visos kreditų bendrovės. Verta paminėti ir neigiamą kreditų teikimo bendrovių pusę: sąlyginai aukštos palūkanos, tad Jūsų paskola kainuos brangiai, tad reikia atsakingai apgalvoti, ar ji Jums būtinybė.

Išvada: greitieji kreditai – lengvai pasiekiami, tačiau ne kiekvienam gali būti naudingi. Žmonėms, kurie nemoka savo situacijos įvertinti kritiškai – kreditai tikrai atneš daugiau žalos, nei naudos. O jei žmogus mąsto į priekį ir numato būsimus žingsnius – greitieji kreditai internetu bus išnaudoti kokybiškai – t.y. greitai, lanksčiai ir patogiai. Atminkite, skola, kad ir kas Jums be paskolintų, visada turės būti grąžinta, tad privalote būti budrūs.

greitieji kreditai internetu greita paskola greitas kreditas ar verta skolintis
įvertinimas 4.6 / 5 (17 balsų)
<< atgal