Paskolos internetu tampa įprastu reiškiniu

Paskolos internetu ir kreditų palyginimo paslauga sėkmingai prigijo mūsų rinkoje. Nepaisant to, kad dar visai neseniai, 2016 metų vasario mėn. pradžioje Lietuvos valdžia pakeitė greitųjų kreditų įstatymus – klientų sumažėjo nežymiai. Ir atsakymo toli ieškoti nereikia.

Pasikeitus įstatymams paskolų išduodama mažiau, tačiau klientai tapo patikimesni ir mokesni. Natūralu, juk pasiskolinti tapo sunkiau, nes paskolos internetu pradėtos teikti kur kas atsakingiau, taip pat – buvo “uždėtos” lubos palūkanoms, jos negali viršyti daugiau nei 75% (anksčiau duodamas kreditas su 100% ir didesnėmis palūkanomis buvo tapusi norma), o tai reiškia, kad pati paslauga tapo patogesnė, patrauklesnė ir profesionalesnė.

Paskolos internetu niekada netaps našta, jei pasversite rizikas ir atsakingai pasirinksite sumą

Rinkoje vis dar liko nuomonių, kad paskolos internetu yra kažkas nešvaraus, nesąžiningo ar paslėpto. Faktas vienas – taip yra manoma tik dėl to, kad yra išlikę iki įstatymų pakeitimų buvę stereotipai, o kad jų neliktų reikia laiko ir kuo daugiau apie tai kalbėti. Pavyzdžiui, visuomet verta sekti kokią informaciją pateikia Lietuvos Centrinis Bankas, jie net gi teikia viešą sąrašą apie oficialius ir Lietuvos Centrinio Banko patvirtintus kredito davėjus.

Paskolos internetu yra vienas greičiausių ir efektyviausių įrankių visiems gyvenimo sprendimams – pritrūkus pinigų kelionei, automobiliui, net gi investicijoms. Atsakingai renkantis, palyginant kreditų sąlygas, nepatingėjus paskaičiuoti visuomet galima pasiskolinti ne tik efektyviai bei nepermokant, tačiau NAUDINGAI ir taupiai, pavyzdžiui – be jokio pabrangimo, kai pirmas kreditas naujam klientui nekainuoja nieko. Dažniausiai ši paslauga teikiama skolinantis iki 4 mėnesių terminui ir iki 500 eurų sumą.

Siekiame, kad paskolos internetu taptų profesionalia, gerbiama paslauga, tad stengiamės pateikti kiek įmanoma daugiau naudingos informacijos savo klientams. Tikime, kad rinka eina teisinga linkme ir pozityviais rezultatais nenustosime džiaugtis.

paskolos internetu patarimai besiskolinantiems kaip skolintis teisingai naudinga paskola
įvertinimas 4.6 / 5 (17 balsų)
<< atgal